Shrnutí Filipíny a home video

Celkově nás Filipíny moc nadchli, neskutečně krásná příroda a úžasní,usměvaví lidé, kteří jsou tak skromní, až to není možné.Určitě jsem se zde jako holka cítila bezpečně, a dobře, myslím, že bezpečnost je tu úplně v pohodě. (Kromě nějakých částí Manily), ale tam se určitě pohybovat nebudete:)  V Manile se vůbec nezdržujte, vůbec nic tu není!!! Je tu krásná atmosféra a myslím, že si zde každý člověk přijde na své. Pro mě je to určitě jedna z nejhezčích zemí JV Asie. Vzhledem, že je zde křesťanství, tak i necítíte takový kulturní asijský šok. Celkově nás dovolená vyšla úplně se vším 43tisíc/osoba.
(19500 letenky do Manily s pojištěním). Není to úplně nejlevnější, bohužel jsme měli hodně vnitrostátních letů (4 přelety cca 5000kč ) a na jídle jsme tedy taky vůbec nešetřili,a vůbec se nijak v ničem neomezovali, určitě by se to dalo stáhnout na méně. Za to jsme měly ale každý den nabitý výlety od rána do večera a obohatily se o neskutečně krásné zážitky!:) Když jsem hledala zájezd s cestovkou na Filipíny, jedna nejmenovaná cestovní kancelář měla podobný itinerář s ještě méně nabitým programem za 80tisíc (bez spousty věcí v ceně) a to už je sakra rozdíl.

Dávám odkaz na Romana, který nám dost pomohl, jak jsem zmiňovala v článku o Palawanu a úvodu, pokud mu napíšete, rád se vším poradí –  http://www.zivotnafilipinach.cz/

Musím říct, že Filipíny jsou zatím TOP z toho, co jsme viděli:)

Můžete shlédnout naše home video z naší cesty a nebo více fotek v album na FB:)

2 comments Add yours
    1. Děkuju moc:) Na Filipíny určitě vyraž, my z nich byli unešení!:) Tobě taky a hodně cestovatelskejch zážitků:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *